Image is for reference, please contact us to get the real picture
| Manufacturer Part Number: | DSC613PI2A-01JTT |
| Manufacturer: | Microchip Technology |
| Part of Description: | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead Free / RoHS Compliant |
| Stock Condition: | 84928 In Stock |
| Ship From: | Hong Kong |
| Shipment Way: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stock Status: 84928
Minimum: 1
Call for price or sumbit a RFQ
US $40 by FedEx.
Arrive in 3-5 days
Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Free shipping on first 0.5kg for orders over 150$,Overweight will be charged separately
| Type | Description |
|---|---|
| Product Status | Active |
| Type | Clock Generator |
| PLL | Yes |
| Input | - |
| Output | LVCMOS |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-VFLGA |
| Supplier Device Package | 6-VFLGA (2x1.6) |
168 out of 176 (98%)
Customers recommended this product
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.