Image is for reference, please contact us to get the real picture
| Manufacturer Part Number: | SI5332DD10514-GM3R |
| Manufacturer: | Skyworks Solutions Inc. |
| Part of Description: | LOW JITTER, 12-OUTPUT, ANY-FREQU |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead Free / RoHS Compliant |
| Stock Condition: | 9385 In Stock |
| Ship From: | Hong Kong |
| Shipment Way: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stock Status: 9385
Minimum: 1
Call for price or sumbit a RFQ
US $40 by FedEx.
Arrive in 3-5 days
Express:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)Free shipping on first 0.5kg for orders over 150$,Overweight will be charged separately
| Type | Description |
|---|---|
| Product Status | Active |
| Type | Clock Generator |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 3:12 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
168 out of 176 (98%)
Customers recommended this product
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.